Dňa 24. júna sa triedy 4.C a 4.A vybrali na dlho očakávaný koncoročný výlet do zážitkového areálu Granárium v Jablonove. Počasie nám po celý deň prialo a celý výlet sa niesol vo fantastickej tvorivej a športovej atmosfére.
Pre žiakov bol pripravený bohatý a pestrý program, počas ktorého si mohli vyskúšať rôzne tradičné remeslá a odniesť si domov vlastnoručne vyrobené suveníry.
🛠️ Čo všetko sme zažili a vytvorili?
- Tradičné kulinárstvo: Deti si vyskúšali ručnú výrobu domácej cestoviny – tradičných gágoríkov.
- Tvorivé dielne: Žiaci zapojili svoju fantáziu a zručnosť pri výrobe uzlíkových makramé náramkov, voňavých levanduľových vrecúšok, plstených loptičiek a krásnych stromčekov šťastia.
- Športové aktivity: Okrem remesiel si všetci spoločne zmerali sily a zabavili sa pri hre golfu.
🍽️ Skvelá bodka na záver
Počas tvorivého dopoludnia nám v miestnej reštaurácii pripravili chutný obed. Sladkou čerešničkou na torte a odmenou za usilovnosť boli čerstvo upečené, voňavé škoricové slimáky.
Domov sme sa vrátili s úsmevom na tvári, plní zážitkov a s krásnymi darčekmi v rukách. Teraz nás už v škole čaká len príjemné rozdávanie vysvedčení a zaslúžené letné prázdniny! 🌴🌻

