• Zasnežené mestečká v 4.D
            21. 1. 2022

Aj počas tohto Covid obdobia sme si spríjemnili popoludňajšie chvíle v ŠKD a spoločnými silami sme si zhotovili papierové modely zasneženého mestečka. Aj keď nevieme, ktoré mestečká sme zhotovili, ale určite môžeme povedať že sa nám modely podarily. Ďakujeme pani vychovávateľke, ktorá nám so všetkým pomáhala.

• Nájdime meno nášmu kostlivcovi!
            17. 1. 2022

Do kabinetu prírodných vied na druhom stupni našej školy pribudol ďalší člen – kostlivec v životnej veľkosti. Odteraz bude navštevovať siedmakov na hodinách biológie. Je vysoký a dobre stavaný fešák. Takmer nič mu nechýba. Iba jedno. Zatiaľ stále nemá meno! Čo myslíte, bude to Bendegúz alebo Gedeon či Kleofáš? Obávaný Voldemort? Či romantik s menom Krasoň alebo Rómeo? A čo taký Brumteles?
            Pomôžte nám pomenovať ho! Hlasovanie pre všetkých zlaťákov spúštame cez Edupage.

• Máme prvenstvo v okrese!
            17. 1. 2022

Minulý týždeň sa konalo okresné kolo v Olympiáde z anglického jazyka. Aj tento rok sa kvôli pandemickým opatreniam realizovalo online. Do súťaže boli zapojení aj naši žiaci. V kategórii 1A (4.-7.ročník) nás reprezentovala Vivien Üveges, žiačka 6.ročníka, no žiaľ, nepodarilo sa je postúpiť do vyššieho kola súťaže. Sme však radi, že práve naša škola má víťaza v kategórii 1B (8.-9.ročník), a to Tomáša Lukáča, žiaka 8.ročníka.

Ďakujeme Vám za reprezentáciu školy a víťazovi držíme palce na krajskom kole.

• Lyžovačka v 2.A
            17. 1. 2022

Momentálne to za našimi oknami na lyžovanie síce nevyzerá, no my sme si v ŠKD aj tak poradili. Našou kreativitou sme si vytvorili papierových lyžiarov, ktorí už čakajú kedy si môžu zajazdiť.

• Deň otvorených dverí na obchodnej akadémii
            11. 1. 2022

Milé dievčatá, milí chlapci, vážení rodičia!

Obchodná akadémia, Akademika Hronca 8, Rožňava pripravila pre Vás online Deň otvorených dverí, ktorého sa môžete zúčastniť dňa 11. 01. 2022 (utorok) o 16.00 h kliknutím na: Online Deň otvorených dverí
            DOD je určený pre rodičov a žiakov ôsmeho a deviateho ročníka ZŠ, ktorí majú záujem o štúdium v študijných odboroch obchodná akadémia a obchodná akadémia – bilingválne štúdium v anglickom jazyku.

Vítaní budú aj rodičia a žiaci, ktorí sa o výbere strednej školy ešte len rozhodujú. Neváhajte, po prihlásení sa dozviete odpovede na všetky Vaše otázky a prejdete virtuálnou prehliadkou školy.

Ďakujeme za na Vašu účasť.

• Štvrtok18. 08.
      • zatiaľ žiadne údaje