• Čertovsky dobrý letný tábor
     28. 7. 2020

     Aj napriek tomu, že tento rok nám chcel vírus prekaziť ten najlepší tábor s Amavetom na našej Zlatej škole, nestalo sa tak a už 9 rok nám otvoril svoje brány. I keď s miernymi obavami, ale s veľkou chuťou za novými dobrodružstvami a zážitkami sme absolvovali spolu náš úžasný Čertovsky dobrý tábor. Nedá sa opísať inak ako, že bol skvelýýýýýýýýýýý. Prežili sme 5 krásnych dní plné dobrodružstva, radosti, smiechu, zážitkov a dobrého jedla...

     V dobrej atmosfére a ešte lepšej nálade sme sa vybrali smer Poprad – Aquacity, kde sme si to naozaj užili.  Čakali nás tam vodné hry,  súťaže, kúpanie a samozrejme vytúžený relax v bublinkách a to hneď 2x. V pondelok a v stredu. O nič menšia zábava nás čakala aj na druhý deň v Košiciach, kde sme navštívili kino. Krásne bratské dobrodružstvo sme videli v rozprávke VPRED  a skvelý výlet sme zakončili v STEAM FACTORY, kde sa všetci vyšantili  do sýtosti. Neďaleká nádhera nás čakala v Dobšinskej ľadovej jaskyni, kde sme videli prenádherné úkazy v podobe ľadových výtvorov.  Po tejto krásnej prehliadke zimným ľadovým kráľovstvom sme pokračovali v našom dobrodružstve a navštívili sme Farmu na Sanelovej lúke, kde si každý  vyskúšal  jazdu na koníkoch, za čo sme vďační majiteľom.

     Posledný deň sme strávili v Rimavskej Sobote na Zelenej vode v  Kurinci. Teplé slniečko nám zanechalo opálené tváričky. Tu sme si mohli vybrať z pomedzi niekoľkých bazénov a vyskúšať aj rýchlosť šmýkačiek. Tento úžasný deň sme ukončili sladučkou zmrzlinou. Mali sme sa úžasne... celý týždeň sme prežili  so smiechom na perách, radosťou v srdci a spomienkami na tie najkrajšie dobrodružstvá.  Veru posledný deň pri vyhodnotení tábora, keď sme rozdávali pochvalné listy a odznaky s logom Amavet  sme cítili aj trošku dojatia  zo slov, ktoré nám deti z úprimného srdca venovali a ťažko sme sa lúčili, ale nevadí veď určite sa spolu stretneme opäť o rok....

     Všetkým našim Amaveťáckym deťom prajeme krásne leto, ste jednoducho skvelí 

      

     FOTOALBUM Z TÁBORA

    • Augustová letná škola sa na Vás teší.
     20. 7. 2020

     Vážení rodičia, milí žiaci!

     Dávame Vám do pozornosti organizovanie Letnej školy pre žiakov 1. až 8. ročníka. Prebiehať bude v dňoch 17.8.-21.8.2020 od 7,30 do 15,30 v našej škole. Ostáva 15 voľných miest. Môžete sa prihlásiť prostredníctvom edupage, alebo na telefónnom čísle 0907 168 095.

     Aktivity školy budú zamerané na upevňovanie vedomostí v logicky súvisiacich okruhoch tém, s doplnením o zážitkové a bádateľské aktivity nielen v škole, ale aj v širšom okolí.

     Obed je  zabezpečený školou. Letná škola je bez poplatku.

     Tešíme sa na Vás!

  • Novinky

   • Kontakty

    • Základná škola, Zlatá 2, Rožňava
    • zszlata2@gmail.com
    • Zlatá 2, 048 01 Rožňava E-mail: zszlata2@gmail.com 04801 Rožňava Slovakia
    • riaditeľ: +421 58 734 28 64
    • IČO: 35543639
  • Fotogaléria

    zatiaľ žiadne údaje